top of page

REGULAMIN

REGULAMIN ZAPISÓW NA USŁUGĘ


ZAPISY

 1. W przypadku zainteresowana wykonaniem usługi makijażu, proszę o udostępnienie w zgłoszeniu następujących informacji: RODZAJ MAKIJAŻU, DATĘ, ORENTACYJNĄ GODZINĘ, ILOŚĆ OSÓB, MIEJSCE (jeśli chcesz abym do Ciebie dojechała), NUMER TELEFONU, ADRES E-MAIL DO KONTAKTU,

 2. Makijaże okazjonalne wykonywane są w salonie w centrum Poznania przy ulicy Kopernika 6/4,

 3. Rezerwacja usługi dokonywana jest po wpłacie zadatku. W wiadomości prywatnej otrzymasz szczegóły potrzebne do jego realizacji. Wpłata zadatku obowiązuje w terminie 3 dni roboczych. Po dokonaniu zapłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia. ZADATEK w razie rezygnacji z usługi nie podlega zwrotowi.

 4. O  rezerwacji terminu na makijaże ślubne lub pakiety weselne decyduje kolejność zgłoszeń w momencie otwarcia zapisów na dany sezon a następnie wpłata zadatku w ciągu 3 dni. Przy braku zadatku termin przypada kolejnej zgłoszonej osobie.

 5. Wszystkie umówione wizyty wpisywane są kalendarz elektroniczny, po czy automatycznie otrzymujesz potwierdzenie SMS (na podany numer telefonu) o rezerwacji terminu. Jeśli nie otrzymasz takiego potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt.

 6. Każdą wizytę potwierdzamy min. na 1 dzień przed (brak odpowiedzi na wiadomości, telefon skutkuje anulowaniem rezerwacji terminu).

 7. Niedziele i święta są naszymi często jedynymi dniami wolnymi dlatego obowiązuje podwójna stawka. Dzień 2 maja jest dla nas dniem wolnym od pracy i będzie traktowany również jak święto.

 8. W studiu możliwa jest płatność kartą lub gotówką.

 

REALIZACJA USŁUGI

 

 1. Przed wizyta prosimy zadbać o pielęgnacje twarzy, bo to ona jest najważniejsza.
  Droga klientko prosimy o codzienne nawilżanie twarzy, peeling od czasu do czasu, a jeśli stosujesz hennę brwi zrób ją TYDZIEŃ (nie dzień) wcześniej. W miarę możliwości proszę o wykonanie regulacji brwi przed wizytą. Brwi mają ogromne znaczenie dla ostatecznego wyglądu makijażu. Opalanie jest dozwolone nie później niż trzy dni przed makijażem. Wszystko, co robisz ze swoją twarzą wpływa na efekt końcowy makijażu. Jeśli ją odpowiednio pielęgnujesz makijaż będzie dłużej się trzymał.

 2. Na wizytę przychodzimy bez makijażu.

 3. W cenę każdego makijażu wliczone są kępki rzęs.

 4. Nie wykonujemy makijaży częściowych: „tylko oczy”, „bez podkładu”.

 5. Na makijaż przychodzimy najlepiej same bez osób towarzyszących nawet, jeśli jest to makijaż próbny ślubny.

 6. Prosimy przychodzić punktualnie, nie 10/15 minut przed.

 7. Akceptujemy spóźnienia maksymalnie do 15 min. - po tym czasie mamy prawo odmówić wykonania usługi.

 

DOJAZD DO KLIENTA

 1. Dojazd do klienta w dniu ślubu możliwy jest po wykupieniu pakietu „weselnego” nawet jeśli realizowany będzie tylko jeden makijaż.

 2. Rodzaje pakietów ślubnych oraz ich ceny znajdują się tutaj.

 3. Poszczególne usługi w pakiecie są stałe i nie podlegają modyfikacji.

 4. W przypadku rezygnacji jednej lub kilku osób, z makijażu w dniu ślubu Zleceniodawca musi pokryć ustaloną cenę za usługę czyt. równowartość wybranego pakietu „weselnego” pozostaje bez zmian.

 5. W razie skorzystania z dodatkowych usług zleconych dodatkowo w dniu ślubu Zleceniodawca zobowiązuje się do pokrycia ich kosztów według cennika.

 6. Wszystkie makijaże w dniu ślubu są wykonywane w jednym określonym miejscu według ustalonego wcześniej harmonogramu.

 7. Na każdy pakiet weselny zostaje podpisana umowa, która zawiera wszelkie ustalenia między Zleceniodawcą i Zleceniobiorcą.

 8. Przy zakupie pakietu ślubnego w dniu ślubu rozliczamy się z Panną Młodą bądź inną wyznaczoną przez nią osobą.

 9. Dojazd do miejsca realizacji pakietu weselnego na terenie Poznania jest w cenie pakietu.

 10. Koszt dojazdu poza granicami administracyjnymi Poznania liczony jest indywidualnie w zależności od ilości kilometrów według obowiązującego cennika: stawka 3 zł/za kilometr liczony w jedną stronę plus opłaty za ewentualną autostradę. W przypadku dojazdu powyżej 140 km Zleceniodawca zobowiązuje się zapewnić nocleg Zleceniobiorcy dzień przed datą ślubu.

 

MAKIJAŻE PRÓBNE ŚLUBNE I MAKIJAŻE ŚLUBNE

 

 1. Usługę makijaży próbnych wykonujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach południowych. Makijaż próbny nie jest obowiązkowy, ale jest ważny gdyż pozwala na ocenę i test czy dany produkt spełnia oczekiwania.

 2. Odbycie makijażu próbnego ślubnego nie jest gwaracją rezerwacji terminu makijażu ślubnego oraz nie daje pierwszeństwa w przypadku braku otwartego kalendarza z zapisami na sezon ślubny.

 3. Jeśli chcesz, aby w dniu ślubu był obecny z Tobą fotograf lub kamerzysta, proszę poinformuj nas o tym odpowiednio wcześniej.

 

COVID

 1. Zadatek zostaje przeniesiony na inny wolny termin tylko w przypadku wystąpienia obostrzeń dotyczących ZAKAZU wykonywania usług kosmetycznych (PKD 96.02.Z) lub w przypadku wystąpienia całkowitego lockdownu. Zmniejszenie liczby gości weselnych lub zakaz imprez tanecznych nie jest podstawą do zwrotu zadatku.

 

Zapisując się na wybraną usługę akceptujesz powyższy regulamin.

bottom of page