Studio makijażu

Jestem profesjonalną i dyplomowaną wizażystką, charakteryzatorką oraz stylistką rzęs.

Pod koniec 2017 roku rozpoczęłam prowadzenie szczególnego dla mnie miejsca, w którym realizuję się w swoim zawodzie. STUDIO WIZAŻU umożliwia wszystkim kobietom poczuć się piękną, atrakcyjną i pewną siebie. Spora powierzchnia mojego studia zapewnia mi również odpowiednią ilość miejsca, by tworzyć, a także przekazywać swoją wiedzę innym podczas organizowanych przeze mnie szkoleń indywidualnych i grupowych czy profesjonalnych pokazów makijażu. Lubię się dzielić, dlatego udostępniam miejsce firmom kosmetycznym i wizażystom.

Wykwalifikowana makijażystka z Poznania

Szkołę makijażu ukończyłam w 2010, jednak na tym nie poprzestałam i cały czas kontynuuję edukację zawodową. Odbyłam liczne kursy i szkolenia, dzięki którym mogę swobodnie podążać za trendami i opanować nowe techniki. Zwracam szczególną uwagę na jakość stosowanych przeze mnie kosmetyków. Wybieram tylko te, które dają Klientkom poczucie bezpieczeństwa i zapewniają wysoką jakość, trwałość i piękne rezultaty. Zależy mi, by każda kobieta, która jako klientka obdarza mnie zaufaniem, była pewna, że oddaje się w dobre i doświadczone ręce. Wykonuję, m.in. makijaż okolicznościowy, ślubny i wieczorowy.

USŁUGI

 

Makijaż idealnie dopasowany do okazji, na którą się wybierasz oraz Twojej stylizacji. Trwały, wykonany kosmertykami wysokiej jakości.

Stylizacja rzęs polegająca na przedłużaniu i zagęszczaniu naturalnych rzęs.

Sprawdź jakie metody oferujemy.

Fryzury wiatrem czesane. 

Fale, loki, koki, kitki i warkocze.

 

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

@izabelasobiechmakeup

Izabela Sobiech MakeUp Artist | Kopernika 6/4 | 61-880 Poznań

tel. 531696570 | e-mal: studio@izabelasobiech.pl

© 2020 by Izabela Sobiech MakeUp Artist